Więcej
  Komentarze
  wow :) niesamowite wnętrza, robią wrażenie, aż się rozmarzyłam. :) Piękne to nasze Trójmiasto. <3
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  urwa, ile ta reklama będzie tu wisieć ??? wpisy pracowników dewelopera nie zmienią rzeczywistości.. a rzeczywistość jest taka, że 90% tych mieszkań będzie wynajmowana na krótki termin... czyli... syf, melina, impreza, urestwo...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Żeby tylko nie skończyło się jak w Gdańskim Park Lane: dziwki, orgie, narkotyki, ekscesy. Większość wykupwwwykupiona pod wynajem. Nieliczni mormalni uciekaja stamtad w podskokach,hehe.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Drogie, ale ładne:) Pytanie ile kosztuje do tego czynsz, bo utrzymanie zaplecza na pewno kosztuje.No ale na pewno biedny tego nie kupi:) Chociaż z drugiej strony ludzie kupują SUV'y do jazdy po mieście, a potem ciągle biadolą o cenie paliwa.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mam wredne pytanie: A kto bogatemu zabroni? Po ulicach Trójmiasta ( i nie tylko) aktualnie jeżdżą samochody w cenie 3 mieszkań...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  pięknie, można sobie pomarzyć, eh :) trochę martwiłem się co tam zrobią, bo szkoda byłoby zmarnować taką lokalizację, ale jest dobrze. :) właściwie uspokoilem się już jak uslyszałem, że realizuje to invest, a projektuje wolski - czyli jak dla mnie najlepsze połaczenie w trójmiescie, jak nie w kraju. swoją drogą, dopiero niedawno odkrylem nowe wydanie potoku karlikowskiego w okolicy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, ze miasto tak fajnie to zorganizowalo, polecam na spacer, naprawdę ładnie wyszło! :)
  no właśnie okolica jest super. Niedawno przechodziłam tamtędy, mieszkać tam to marzenie :) Zazdroszczę i okolicy i tych bajerów, chyba bym nie wychodziła z osiedla :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  sala do ćwiczeń z ,,klimatyzacją,, i dynamiczną muzyką/chyba disko polo/ powaliła mnie na pysk.
  @leemig Och, nie ma przymusu, możesz pozostać w domu w kapciach, oglądając programy TVP...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  luksusowe 100 metrów i 5 pokoi? Tyle pomieszczeń na tak małym metrażu nie jest komfortowe, wiem to z doświadczenia. Nie dla 4 osobowej rodziny. Klitka, tylko z większą ilością ścianek działowych.
  @aristogato Niestety deweloperzy w Polsce układów mieszkań projektować nie potrafią. Później dziwimy się, że Polacy to naród sfrustrowany.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0