Wszystko dla Gdańska zawiąże koalicję z Platformą Obywatelską i to z jej list wystawi kandydatów. Aleksandra Dulkiewicz będzie kandydować na urząd prezydenta Gdańska z listy Koalicji Obywatelskiej.

Prezydent Aleksandra Dulkiewicz i jej stowarzyszenie Wszystko dla Gdańska nie wystartują z własnego komitetu w wyborach samorządowych 7 kwietnia. Prowadzone od kilku miesięcy rozmowy o współpracy wyborczej zakończyły się praktycznie w ostatnim momencie, bowiem tylko do poniedziałku włącznie można rejestrować komitety wyborcze. Decyzja będzie ostateczna, jeśli w poniedziałek po południu przegłosują ją członkowie WdG i działacze PO. Oficjalnie ma zostać ogłoszona we wtorek. 

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Paula Skalnicka poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Lewica z konfederatą? Życzę porażki
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Nie kumplujcie z Partia Razem ,pozytecznymi idiotami wodza.
  @smotek22
  Zbyt daleko idące twierdzenie.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Niestety kandydatura Pani Dulkiewicz to słaba kandydatura ze strono KO oj bardzo słaba że nawet hasła nie dopuścić PIS do władzy już nie działają
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Drogi w Gdańsku takie jak za najgłębszej komuny - dziura na dziurze, miasto brudne, menele rządzą.
  Pani Dulkiewicz nie popisała się...
  @pioter222
  Cierpisz Kacperku...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Czyli Dulkiewicz poświęciła WdG na ołtarzu swej kandydatury na Prezydenta, bez zaskoczenia. Tak czy inaczej w Gdańsku trzeba przewietrzyć mocno radę miasta, więc będę głosował na kandydatów koalicji Wspólnej Drogi, już samo to, że ludzie od Hołowni dogadali się z Lewicą i ruchami miejskimi to duży sukces.
  @Piotr Pawłowski
  A zauważyłeś, że ludzie od Hołowni dogadali się też z Hamadykiem, lokalnym konfederatą? Duży zawód a nie sukces.
  już oceniałe(a)ś
  7
  1
  @Piotr Pawłowski
  Wspólna Droga, czyli przejęcie Lewicy przez konserwatystów z PSLu i Polski 2050, podlane brunatnym szambem z konfederatami. Wielki błąd.
  Taki komitet ma małe szanse przekroczenia realnie 13% progu, bo ludzie widzą, że tu o mandaty dla baronów chodzi, a nie o żaden interes wspólny. Jaki ma wspólny interes konfederata z lewicą?
  już oceniałe(a)ś
  7
  2
  @Piotr Pawłowski
  Bo się jeszcze nie zorientowali (mam nadzieję), że się stowarzyszyli z pisowcami przykrywkowcami?
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  @pijarowiec_na_tropie
  zdaje się, że nie konfederatai a konfederatą i w sumie nie konfederatą, ale gościem co startował z ich list i w sumie to pewnie mają mnóstwo jak się przestanie paplać o wielkiej polityce - dziury w drogach i śmieci na ulicach mają barw partyjnych
  już oceniałe(a)ś
  0
  0