Więcej
  Komentarze
  LUDZIE KOCHANI!!! Nie liczy się ilość, tylko jakość. 20 zdjęć, jedna wielka sieczka. Dlaczego nie zamieścicie max pięciu, które nas powalą?
  @multilady hmmm... bo hajs musi się zgadzać?
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Napiszcie wreszcie że prywata górą i że zamknęli na życzenie mieszkańców jedyny darmowy parking na boisku w Chałupach by prekariat nie mógł korzystać i z tej rozrywki.
  @pepepe11 Prawdziwych prekarian nie stać na samochód a co dopiero na wyjazd na Hel, wypożyczenie sprzętu (o zakupie to nawet nie wspominam) itp., więc nie widzę problemu :)
  już oceniałe(a)ś
  5
  0
  Ja tam nie widzę nigdzie surferow - na Bałtyku ciężko o odpowiednie fale. Pełno za to windsurferow i kajciarzy. TReneR
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  I zasrane psami plaże na całym Półwyspie. Nikt nie sprząta, nikt nie pilnuje, ale za parkowanie płacisz zawsze i wszędzie + odwieczny problem polskich "kurortów": brak toalet przy plażach (nie licząc obskurnych toi-toi). Do Zachodu bardzo, bardzo daleko.
  @marckord. madagaskar w życiu nie widziałem psiej kupy na plaży nad Bałtykiem a jeżdżę co roku od 25 lat, z czego często na Hel. Same psy na plaży to też rzadkość. Jak masz w zasięgu wzroku jednego to już dużo... Ale słyszałem, że na Madagaskarze nie ma psów to może tam jeździj.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  prawda jest taka ze hel to teraz miejsce dla dorobkiewiczow z centralnej polski ktorzy robia tam platne kampingi dla serferow, zdzieraja kase az huczy i oferuja zenujace warunki za ta cene wole Grecje :)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  "mekka", "hawaje", i inne nieadekwatne słowa, po co to zadęcie? nie lepiej napisać, że jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma...
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Jastarnia. Rybka na zimno 5 dkg plus jakieś podejrzane warzywa 25 zł. Aha i bułka również niepierwszej świeżości. Welcome to (pazerna) Poland.
  już oceniałe(a)ś
  4
  3
  Polecam KUŹNICĘ mniejszy tłok, cisza, i RYBKI u DAVIDA PYCHA.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2