Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Co te zdjęcia miały pokazać? Nieumiejętność utrzymania porządku ? Gdybym miałą kuchnię w takim stanie(zdj 2)- nie wpuściłąbym footografa.
  @kaskaz1 A czego się czepiasz nr 2? Czyściutka, zadbana, w trakcie posiłku.
  już oceniałe(a)ś
  21
  11
  @kaskaz1 O, koleżanka wyraźnie ma problem z cudzymi kuchniami. Idź sobie posprząta jeszcze trochę, będziesz się czuła lepsza :D
  już oceniałe(a)ś
  20
  7
  @kaskaz1 Wylizałaś już za szafkami?
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  Buahaha kuchnię z 6. zdjęcia malowałam i szorowałam osobiście. Wcześniej tam był gnój. Szafki po umyciu okazały sie kremowe a nie jasnobrązowe. Problem w tym że było to 10 lat temu. Widzę ze od tamtego czasu nic się nie zmieniło. Przerażające. Ciekawe czy na ścianie dalej wiszą powycinane przeze mnie zdjęcia kwiatów. Dodam że redaktor kłamie bo to nie jest blok na Witosa.
  już oceniałe(a)ś
  21
  8
  tez nie bardzo rozumiem ten cykl zdjec. ja mialam mieszkanie w wielkiej plycie a kuchnie w zabudowie, nowoczesna i polotwarta na korytarz. a tu chyba najgorsze przyklady znaleziono majace udowodnic jakas z gory zalozona teze chyba (ze w blokach z wielkiej plyty to tylko ludzi co mieszkaja od piecdziesieciu lat z tymi samymi szafkami, bo ten przyklad po remoncie to wlasciwie nie rozni sie od innych jak dla mnie)
  już oceniałe(a)ś
  17
  15
  Zapraszam do rozmowy na Fb czynsze w Gdańsku
  już oceniałe(a)ś
  0
  22
  tragedia!!!!brud, smród i syf!!!
  @tabaluga0 kuchnia to nie laboratorium
  już oceniałe(a)ś
  2
  2