Więcej
  Komentarze
  Brugia, Sintra, Barsov (Braszów), Albarracin, Bordeaux, Bergamo, Porto, Annecy, Český Krumlov, Ronda, Koman, Nowy Sad, Bled, Mostar, Gdańsk
  @tomekr dzięki Ci dobry człowieku, za uratowanie przed kolejnym "clickbaitem"
  już oceniałe(a)ś
  9
  2
  @tomekr Gdansk zawsze warto zwiedzic , bede tam za 3 dni,
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Szkoda tylko, że Polska jako całość to najbrzydszy i najbardziej chaotyczny kraj na zachód od Bugu. Choć oczywiście zawsze te wszystkie powyciągane z kontekstu pojedyncze zakątki będą wyglądały efektownie w jakimś albumie czy folderze. Tymczasem trudno tu o 3 sensowne uliczki naraz, które byłyby bez zarzutu.
  @Paweł Praski Wielu by ci zarzucili to i owo...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ze spieszeniem do Brugii, zanim stanie się zbyt popularna, to trochę za późno, jakieś parę lat. Mieszkańcy już kilka lat temu głośno krzyczeli, że mają po dziurki w nosie tłumu weekendowych turystów.
  @elenita A to fakt! Przy czym z Belgami z Brugii jest o tyle zabawna historia, że mimi iż niemal organicznie ich nie znoszą, to jednak głównie z turystów żyją ;-). Moim zdaniem na liście brakuje Antwerpii. Oba miasta idealnie sprwadzą się na weekendowy wypad (no może 3 dni licząc z podróżą). Północna, flamandzka część Belgii wciąż jest dość bezpieczna, a z Zavenetm jest swietne polączenie kolejowe z Antwerpią (bez wychodzenia z lotniska).
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a gdzie Kotor w Czarnogórze?
  @azjael Google to. W Czarnogórze.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Cesky Krumlov? Przecież w sezonie są tam tłumy jak na moście Karola...
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Jestem dumny z Gdańska> To super miasto
  @stoperan12 Gdańsk jest tak Polski jak Malbork.
  już oceniałe(a)ś
  4
  8
  @hrac A ty jesteś tak yntelygentny jak skrzyżowanie oślicy z ruskim sołdatem.
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  Gdańsk jest wspaniałym miastem. Bardzo lubię tu wracać, zawsze zatrzymuję się w Q Hotel Grand Cru i cieszę się tym miejscem. Polecam każdemu odwiedzić Gdańsk, zatrzymać się w świetnym miejscu i odpocząć
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  a gdzie SANDOMIERZ ???
  już oceniałe(a)ś
  0
  0