Więcej
  Komentarze
  Które z tych uczelni znaleźć można w pierwszej setce światowego rankingu ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jak 47 lat temu zdawalem na Podyplomowe Studium Dziennikarskie na UW w Warszawie na jedno miejsce przypadalo 29 kandydatow.I zdalem!
  @gangaseiro Teraz na kierunki hobbystyczne jest 29 miejsc na jednego kandydata.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Dlaczego nie uwzgledniono Medialnej dr.Lojdyra, KULu i Papieskiej w Centusiowie. Przeciez MEN sypie na nie kaska wiec powinien uwzgledniac we wszelkiego rodzaju sprawozdaniach. To zaczyna byc coraz bardziej irytujace. Jawna dyskryminacja. PS: Czy to prawda ze tam mozna sie dostac bez swiadectwa? Wystarczy tylko list polecajacy od prezbitera lub diakona a w szczegolnych przypadkach objawienia zdolnosci kazuistycznych od zwyklego braciszka zakonnego?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  I cała puszysta "duma" na nic. Po samym AUtorze (Autorce) tego artykułu widać, że nasz system kształcenia jest marny. Nawet nie potrafi nauczyć Żurnalistów poprawnej mowy polskiej:, bo piszą PUBLICZNIE, a bez żenady np. tak: "O jedno miejsce na Politechnice Poznańskiej ubiegało się sześć kandydatów.." To my pozdrawiamy Jeden Redaktor, a Jego/Jej rodzicom meldujemy, że zmarnowali pieniądze wyrzucone na edukację potomstwa. P.S> W dodatku ten egzemplarz Dziennikarstwa odważa sie pisać o nauce, uczelniach, wiedzy... Eh...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  1. Politechnika Warszawska 7,1 kandydata na jedno miejsce 2. Politechnika Poznańska 6 knjm 3. Politechnika Gdańska 5,8 knjm 4. Politechnika Łódzka 5,2 knjm 5. Uniwersytet Warszawski 5 knjm 6. Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu 4,9 knjm 8. Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach 4,6 knjm 8. Uczelnia Łazarskiego w Warszawie 4,6 knjm 9. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu 4,2 knjm 10. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 4,1 knjm
  @6uldv8 Dlaczego nie ma AGH, uczelni, gdzie pracuje posiadaczka Świetego Łona i Świętych Piersi? Dlaczego nie ma UJ, która wydała p.o.prezydenta, Popychadełko Jarosłąwa?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ciekawe dlaczego nie ma SGH, czy szkoły Koźmińskiego. Upadek ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  wporzondalu, ja właśnie jestem po PW
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ot, polski, maluczki snobizm... Nawet w ujęciu europejskim te uczelnie nie mają znaczenia, o światowym nie wspominając.
  @P B BINGO!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0