Więcej
  Komentarze
  Luksus z przymrużeniem oka. W NYC za metr kwadratowy najlepszych apartamentów płaci się blisko 100.000 USD. Za cały apartament, z meblami, cena przekracza często 100 mln USD. Te nasze luksusy to przy tym peryferyjne ogródki działkowe...
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Luksus jak luksus, architektura obrzydliwa. Jesteśmy w architektonicznym i planistycznym stolcu. Całe Trójmiasto.
  @jakobhorner Przesadzasz. Niektóre pomysły architektoniczne są obrzydliwe, inne b. fajne. Jak wszędzie. Bez kompleksów. Gdańsk nie tylko naśladuje, ale wymyślił własny styl (te pseudo-spichlerze i pseudo-hanzeatyki). Na pociechę: Rzeszów i małe miasta mają gorzej. Tam wciąż realizowane są projekty w postaci "przeszklone pudło" z ozdóbkami.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  90% tych lokali kupiono pod wynajem i nikt nad tymi prywatnymi para hotelami nie panuje. Pijani goście i dziwki, permanentne balangi, rzyganie do basenów itp, słowem pełen luksus za miliony!
  @polololo.ltd Dokładnie .....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  To znaczy to jest jakaś pomyłka. To nie są w większości 'luksusowe' osiedla. Owszem - nieco niektóre o podwyższonym poziomie, ale to znowu ranking na zasadzie kto za co zapłacił, żeby mieć reklamę. I tak jak poniżej "kataryniarski" - szału nie ma na tych metrach.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Luksus na 40 do 65 metrach, bo takie są średnie powierzchnie większości tych inwestycji... SZAŁ! :D
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ten wypasiony Nadmorski Dwór jest na szarym końcu Parku Reagana, nawet go z okien porządnie nie widać. za to jest u zbiegu ul. Hallera i Czarny Dwór, wieczne korki odkąd otwarto tunel pod Martwą Wisłą, tramwaje i po dwa pasy w każdą stronę. taki to luksus i komfort. dobrze, że ogrodzony, bo żule z Brzeźna łaziłyby po luksusowych krzakach, a tak tylko patrzą przez płot.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0