Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  ale tłumy....tak ze 100 tys.
  już oceniałe(a)ś
  16
  0
  Kto, ile i w jaki sposób zapłacił za eskortę fanatyków przez Służby Państwowe ?
  @syndawidowy A jakie tym tam widzisz Służby Państwowe? Jest tylko OSP, ale oni dostają tylko ekwiwalent za udział w działaniach ratowniczych. Tutaj byli prywatnie, jako wolontariusze.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Ciągnięcie małych dzieci na takie "imprezy" uważam jednak za duże nadużycie i skrajną nieodpowiedzialność!
  już oceniałe(a)ś
  13
  1
  Mam nadzieję że nie obździcie tym drewnem żadnej, WSPÓLNEJ przestrzeni w mieście.
  @napletekgandalfa Hehe :) Maja ze zwolnienie na ustawienie go na ryneczku miejscowosci docelowej, ... zapewne.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Na Waszym miejscu spróbował bym morskiej drogi krzyżowej .. piechotą po wodzie na Hel .. i to był by dowód prawdziwej katolickiej wiary ... ;-)
  już oceniałe(a)ś
  10
  1
  Przepraszam bardzo, ale czemu ma to służyć i czego dowodzić ??? Nie rozumiem przesłania. Co roku "Jezus" "zmartwychwstaje" innego dnia !!! I jak tu wierzyć zabobonom ? Może wreszcie ustalicie raz na zawsze datę "zmartwychwstania", a nie bazujecie na przesileniach rodem z pogańskich wierzeń. Co to za wiara ???
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Średnia wieku: grubo +60 (nawet licząc strażaków i przytargane dzieciaki). To najlepiej pokazuje, w jakim miejscu jest dzisiaj KRK
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Bardzo mi się podoba ten pomysł. Myślę, że powinniśmy wprowadzić takie zwyczaje także na basenach. Rozumie się, że wszelkie drogi krzyżowe, procesje i pielgrzymki powinny stać się obligatoryjne. Jeżeli ktoś nie może uczestniczyć (chociażby ze względów zdrowotnych) w tychże, będzie zmuszony chodzić dookoła stołu. Nagrania z chodzenia wokół stołu trzeba będzie przesyłać do parafii, dołączając odszkodowanie w wysokości 500 złotych, za nie uczestniczenie publiczne.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1